V kysuckom derby sa viac darilo hráčom Makova

Krásno nad Kysucou - V 12. kole III. futbalovej ligy sa odohralo kysucké derby medzi aktuálne desiatym tímom súťaže Krásnom nad Kysucou a štvrtým Makovom. Viac sa darilo hosťom z Makova, ktorí pred 500 divákmi zvíťazili 2:0.

V prvom polčase sa hral opatrný futbal medzi šestnástkami a skončil bez gólov. V druhej polovici boli nebezpečnejší Makovania, vypracovali si viacero šancí, z ktorých dve sa skončili gólom. Najskôr sa v 52. minúte presadil Ján Pavlica a v závere poistil víťazstvo hostí Roland Šmahajčík. Domáci vyšli tento raz gólovo naprázdno a pripísali si štvrtú prehru v prebiehajúcej sezóne.

Tatran Krásno nad Kysucou - ŠK Javorník Makov 0:2 /0:0/ Góly: 52. J.Pavlica, 88. Šmahajčík

Zostava Tatrana: Lastovica - Timek, Gábor, Mihalda, Vaštík, Labuda, Sýkora, Balát, Kopásek, Macura, Chupáč. Striedali: Húšťava, Ševčík, Harman. ŽK: Ševčík, Timek.

Zostava Makova: Šteiniger - Korček, Belaník, Pliešovský, Putorík, Janita, Hupka, Šustek, Šmahajčík, Stolárik, J.Pavlica. Striedali: M.Pavlica, Polka, Bezák. ŽK: J.Pavlica, Belaník.