Makov v Slovnaft cupe prehral s Prešovom vysokým rozdielom

Makov - Futbalisti Javorníka Makov sa dostali v Slovnaft cupe až do 4. kola, kde sa stretli s aktuálne druhým celkom II. futbalovej ligy a bývalým prvoligistom Tatranom Prešov.

Celý duel sa hral v réžii hostí, hoci už v 1. minúte zápasu skóroval domáci Ján Pavlica. Potom sa však začal gólový uragán Prešovčanov. V priebehu prvého polčasu skórovali až päťkrát. Gólostroj hostí pokračoval aj v druhom polčase a východniari pridali ďalších 5 gólov. Domáci sa zmohli gólmi Daniela Janitu zo 61. minúty a Rolanda Šmahajčíka z 87. minúty len na skorigovanie výsledku. Duel sa nakoniec skončil hokejovým výsledkom 3:10 a Prešovčania zaslúžene postúpili do ďalšieho kola.

Javorník Makov - Tatran Prešov 3:10 /1:5/ Góly Makova: 1. Pavlica, 61. Janita, 87. Šmahajčík.

Zostava Makova: Šteiniger - Bezák, Mikula, Putorík, Polka, Hupka, Stolárik, Šustek, Pavlica, Janita, Pliešovský. Striedal: Šmahajčík. Zápas sledovalo 325 divákov.